Masáže SPA


Zdraví prostřednictvím vody

(Sanitas Per Aqua)

Masáže1​Každodenní stres a napětí, hektický životní styl, úzkost spojená s globalizací a strach z budoucnosti, to vše vedlo během let ke vzniku odvětví, které je zaměřené na relaxaci, odpočinek a postupy vedoucí k eliminaci stresu a které získalo označení SPA.

V současnosti používané kosmetické procedury zahrnují především klasické relaxační masáže, koupele, různé pleťové masky a zábaly a demineralizační potní lázně, kromě relaxace a klidu se ve skutečnosti nejedná o nic speciálně terapeutického.

Gernétic International Laboratories je odborná firma, zastávající již více než 30let vedoucí postavení na trhu v oblasti péče o kůži vyvinula zcela nový přístup v rámci kosmetické péče, který kombinuje odpočinek, relaxaci a eliminaci stresu s péčí o zdraví a krásu. V rámci tohoto přístupu zlepšuje nejen vzhled pokožky, ale řeší i vnitřní problémy našeho těla.


Masáže gernétic​Podařilo se nám zkombinovat mořské produkty řady MARINE (bohaté na esenciální živiny) s účinnými složkami ESENCIALNICH OLEJÚ (silic). Po aplikaci na tělo tyto produkty prostupují kůží a stimulují proces osmozy a pozitivní fyzikální synergii. Moderní kosmetická péče musí zahrnovat komplexní balíček služeb:vřelé uvítání v prostředí vhodném pro odpočinek, dobře udržované vybavení a zejména účinné léčebné procedury s využitím nejlepších produktů, které aplikují profesionální kosmetičky nebo zdravotničtí pracovníci.

Pouze produkty řady SPA firmy GERnétic International  nabízejí tento holistický přístup ,který zároveň posiluje vaše tělo i vaši duši a v přímém důsledku i vaši krásu.


Masáž - Efleráž - Drenáž

Efleráž

používáme především v oblasti obličeje a poprsí. Jedná se o velmi jemné a pomalé nanášení přípravků s využitím kompresních pohybů.

Drenáž

používáme při ošetření těla. Jedná se o lehkou masáž klouzavými hmaty s jemným přitlačením, která se aplikuje na celé tělo od chodidel až po oblast srdce. Je určena k podpoře krevního oběhu a lymfatické drenáže.

Efleráž-drenáž

Efleráž-drenáž navozuje stav absolutní relaxace a pohody.


Masáže od 900,- Kč

- možnost slev -


Význam chodidel

chodidlaTělesné orgány jsou propojeny pomocí meridiánů (elektrické vlny běžně označované jako magnetizmus) a všechny meridiány se stýkají na chodidlech (reflexologie).

Esenciální olej GERnétic (specificky vybraný pro ošetření daného jedince) se nanáší pomocí mírné masáže na chodidla. Výsledná součinnost zlepšuje vnitřní stav organismu a umožňuje účinnější asimilaci přírodních účinných látek v produktech firmy GERnétic.

Výsledky se dostavují rychle a mají dlouhodobé trvání.


Zeštíhlující zábal Body Slimming Wrap

Zábal z pečlivě vybraných hnědých a vápenatých červených řas, které jsou velmi účinné při odstraňování nadbytečného tuku.

1000,- Kč až 1500,- Kč


Marine Essenc

mořský zábal je určený k celkovému ošetření těla v případě únavy, stresu, anemie, demineralizace a špatné výživy. Má blahodárný účinek na játra, plíce srdce, anemii, astenii, paměť, nervy, nespavost, přepracování, astma, nervové napětí, revmatizmus, migrénu, únavu, akné, vrásky, stařecké skvrny. Zábal má celkový stimulační, hojivý, protizánětlivý a antioxidační účinek. Uvolňuje svalové kontrakce, působí antidepresivně a antibakteriálně. Přípravek obohacuje pokožku výživnými látkami, zjemňuje, zpevňuje. Podporuje odstranění celulitidy, zeštíhluje, zmírňuje otoky dolních končetin. Pročišťuje organismus a zlepšuje celkový zdravotní stav.

1000,- Kč až 1500,- Kč


Při zakoupení balíčku velké slevy.

ornament